Counter-Strike Lithuania Edition 3.0

COUNTER-STRIKE LITHUANIA EDITION 3.0

Pristatome COUNTER-STRIKE-DOWNLOAD.lt komandos patobulintą ir išleistą Lithuania Edition modifikacijos versiją. Counter-Strike 1.6 LT žaidimas išverstas ir įgarsintas į lietuvių kalbą!

Apie Counter Strike 1.6 Counter Strike – tai pirmojo asmens šaudyklė, kurią sukūrė „Valve corporation“. Žaidimo tikslas kovoti policininkams prieš teroristus, kurie nori padėti bombą (C4) ir ją susprogdinti. Nors žaidimas įspūdingo siužeto neturi, tačiau jį yra pamėgę didžioji dalis jaunuolių. Iki šiol vyksta įvairūs Counter Strike turnyrai, kuriuose galima laimėti įvairių prizų, yra kuriamos komandos, ir jos tarpusavyje konkuruoja. Šį žaidimą mes Jums siūlome parsisiųsti visiškai nemokamai.

Žaidimas pritaikytas Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 10 Šis žaidimas pilnai veikia su serverių paieška (find servers), taip pat yra bot’ai, klasikiniai skin’ai, žemėlapiai, garsai ir kiti modeliai pačiam geriausiam Jūsų žaidimui!

Counter-strike 1.6 parsisiuntimas nemokamai, švarus ir tvarkingas, pilnai funkcionuojantis install'as, internet list'e rasite mūsų partnerių serverius, be lagų, nėra cheatų ar nelegalių config'u, nekils jokių klausimų kaip paleisti cs 1.6 žaidimą!

Counter-Strike 1.6 LT specifikacijos • Žaidimas su pačiais naujausiais atnaujinimais. • Veikiantis CS 1.6 pilnai veikia serverių paieška. • Įdėti CS 1.6 bot’ai. • Counter Strike 1.6 pilnai apsaugotas nuo autoconnect, gamemenu keitimo, loading banner pakeitimo ir kito). • Sukonfigūruotas taip, kad būtų didžiausias FPS geriausiai žaidimo kokybei! • Counter Strike 1.6 p48 client’as.

CS 1.6 Download

Categories

COUNTER-STRIKE 1.6 TRAILER

Archives